RTV Utrecht start donderdag 8 augustus met een nieuwe serie van Reizigers Centraal. Ik ontmoet ook in deze vierde serie weer tientallen inspirerende mensen met ontroerende, grappige en vooral persoonlijke verhalen. Zoals het verhaal van Bert van der Sluis. Hij is half-Siciliaans, maar heeft zijn vader nog nooit ontmoet. Daarom is RTV Utrecht een zoekactie gestart om deze mysterieuze ‘Giuseppe’ te vinden. Wie weet heeft u informatie, en kan Bert na 51 jaar eindelijk zijn vader ontmoeten.
Het prachtige camerawerk van Reizigers Centraal is van Nina Stam en Laura van der Holst. Ik moet zeggen, ik ben best trots op het resultaat en hoop dat jullie er met veel plezier naar gaan kijken!

Pak je Podium TV 274: Zo ziet mijn programma er vanbinnen uit
Ik zal eerlijk zijn. Ik twijfelde even. Ik heb namelijk een video waarin je precies ziet hoe mijn online academie eruitziet. Met alle modules van Presenteer als een Pro. Inclusief de hoofdstukken, de oefeningen, de structuur, het hele overzicht. En ik dacht: Is dit niet te veel? Ga ik nu niet gewoon al mijn kaarten