De Unie Late Night 3 februari

Foto: Aad Hoogendoorn

Voor alles is een eerste keer en bij De Unie Late Night trad ik voor het eerst op met een ukelele. Dat klinkt mooier dan het is, het was werkelijk niet om aan de horen, maar gelukkig kregen we hulp van professionals. Marco van der Horst en Shelley Rickey van The Uke Box schoten ons te hulp.

En ze lieten zelf horen hoe het ook kan:

Verder schoven aan Peter Dijksman, de zelfbenoemde ‘enige echte schoenmaker van Rotterdam’ en filmmaker David Verbeek. De regisseur vertelde over zijn nieuwste film Club Zeus, in tien dagen opgenomen in Shanghai met een geheel Chinese cast.

Ook interessant om te lezen

Pak je Podium TV 315 voor de stille krachten

Pak je Podium TV 315: Voor de stille krachten

Het recht van de sterkste is terug van weggeweest. En ondertussen blijven superslimme expert, ondernemers, interimmers, professionals stil. Ik snap het ook. Je bent zeker gekke Henkie om je nek uit te steken? Straks gaat je kop eraf! En dus zeg je tegen jezelf: ‘Best leuk om meer mijn podium te pakken. Maar ik HOEF

Lees verder »

Zelf presenteren?
Deze tips wil je niet missen!

Meld je gratis en vrijblijvend aan. Je ontvangt wekelijks een inspirerende aflevering van Pak je Podium TV. Je kunt je hiervoor op elk gewenst moment weer afmelden.

Pak je podium draait op SYS Platform SYS Platform - Website platform voor ambitieuze ondernemers