Utrecht is een nieuw debatplatform rijker, Limes030, een initiatief van oud-Tweede Kamerlid Arjan El Fassed. Elke laatste zondag van de maand ontvang ik spraakmakende gasten, en bespreken we het landelijke nieuws met een Utrechtse touch. In deze eerste editie komt Alexander Pechtold, keer op keer genoemd als nieuwe burgemeester van Utrecht. Hij gaat in debat met historicus Maarten van Rossem. Verder schuiven aan advocaat Yehudi Moszkowicz en schrijfster Daniëlle Hermans. De Utrechtse band PuBelle zorgt voor de muzikale omlijsting. De eerste editie aanstaande zondag in De Kargadoor is al uitverkocht, maar wees gerust: RTV Utrecht is mediapartner en zendt deze eerste editie uit op U Stad, de stadszender van Utrecht. Kijken dus!
UPDATE: Pechtold wil het burgemeesterschap van Utrecht niet uitsluiten.
UPDATE: De kop is eraf! Kijk hier de eerste editie van Limes030 terug, vanaf 18 minuten. De volgende editie is 24 februari.

Pak je Podium TV 294: Van een deurwaarder naast haar kraambed tot succesvol spreker op het podium
Hilma Bosma, van De Geldreis, kwam een paar jaar geleden bij me met een vraag die ik vaker hoor van mensen die al goed zijn in hun vak: “Ik geef trainingen, ik weet dat ik iets te brengen heb, maar het voelt nooit goed genoeg.” Wat bleek? Net als veel anderen dacht Hilma dat ze