De Unie Late Night 2 december

Weer een nieuwe Unie Late Night in Rotterdam op donderdag 2 december!
Deze keer een ode aan Lia van Mannekes, de ongekroonde koningin van de autosloperij;
we praten met de directeur van de Schouwburg Jan Zoet, over de gevolgen van de BTW-verhoging op kunst en cultuur en welk historisch gebouw MOET weer opgebouwd worden in Maasstad? Daarover praten we met Gyz la Rivière, beeldend kunstenaar en pleitbezorger van een nieuw Rotterdam in 2040.

En vergeet het optreden van soulzangeres NtjamRosie niet!

Ook interessant om te lezen

Pak je Podium TV 301 Waarom het om mij draait blog

Pak je Podium TV 301: Waarom het om mij draait

Het draait om mij. Lekker binnenkomer hè? Het feest kan beginnen, want ik ben binnen! 😉 Waarom ik dit schrijf? Omdat ik zó moe word van mensen die de hele tijd zeggen: “Het draait niet om mij.” Dat is gewoon onzin. Het draait óók om jou. We zijn van jongs af aan geconditioneerd om bescheiden

Lees verder »

Zelf presenteren?
Deze tips wil je niet missen!

Meld je gratis en vrijblijvend aan. Je ontvangt wekelijks een inspirerende aflevering van Pak je Podium TV. Je kunt je hiervoor op elk gewenst moment weer afmelden.

Pak je podium draait op SYS Platform SYS Platform - Platform voor Coaches & Opleiders